KONST / Litografier / Färglitografi 9298616
nr 929 8616
Färglitografi
Beck&Jung, Morning eye, 85/150, signerad, ramens innermått: 78x59
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:33:59
200 kr